Materské centrum Nezábudka

O Nás

    Materské centrum Nezábudka je Občianske združenie založené mamičkami na materskej dovolenke. Materské centrum viedli a aj naďalej vedú mamičky. Tie ktoré sú na materskej či rodičovskej dovolenke. Sme mamičky ako vy. Sme mamičky ako každé iné a máme rovnaké starosti ale predovšetkým radosti s našimi deťúrencami počas obdobia materskej a rodičovskej dovolenky. Snažíme sa vytvárať priestor pre nás mamičky. Taký priestor, kde si môžeme nachvíľu oddýchnuť od každodenných povinnosti. Priestor kde sa môžeme zoznamovať s novými ženami a naše deti získavajú nové priateľstvá cheeky.

    V Nezábudke sa snažíme umožniť každej žene matke na materskej či rodičovskej dovolenke realizovať sa,  a to či už svojou profesiou alebo záujmom. Ponúkame relax a rozptýlenie, odbehnutie od bežných domácich a materských povinností. Veríme, že keď nás navštívite, zanecháme vo Vás pozitívnu spomienku, ktorá Vás prinúti prísť zase smiley.

    Pripravujeme rôzne workshopy, kurzy pre mamičky ale aj detičky. Boli sme prvým Materským centrom v Žiline, ktoré organizovalo podujatie Míľa pre mamu.

Privítame každú jednu ruku (hlavu), ktorá by sa chcela pridať medzi nás a tak nám pomáhať tvoriť zaujímavejší program nášho - Vášho Materského centra.

TOPlist